28 Aralık 2013 Cumartesi

ALTUĞ'UNUN YENİ FAVORİSİ, LİMONLA ZEYTİN:))Altuğ için Martı yayınlarından çıkan ''Sizinkiler Kardan Adamın Sırrı'' kitabını bana yolladıklarında , inanın bu kadar ilgisini çekeceğini hiç düşünmemiştim.
Daha önceden Limonla Zeytin dergisiyle tanışmıştı ama o kadar da ilgi göstermedi.
Bu kitabı geldiğinden beri belki 30-35 kere okumuşuzdur.
Yakın dönemde de  Limon ile Zeytin dergisinin yeni sayısı bana ulaşınca bu sefer Altuğ bayıldı.


Şu sıralar en büyük favorisi!!! Youtubedan çizgi filmi olduğunu da öğrenince her anımız Limon ile Zeytin ile doldu:))Özellikle bu sayısında dergi Altuğ için çok yararlı oldu. Özellikle alışkanlıklarla ilgili olan tabloyu odasına astık. alışkanlıkların iyice yerleşmesini sağladığını düşünüyorum.dişlerini fırçaladıkça, yemeğini yedikçe stikerları birlikte yapıştırıyoruz. Bunun dışında dergi içindeki faaliyetlerin hepsi Altuğ 'unun yaşına uygun.
Kitaba gelirsek; çizgi roman şeklinde hazırlanmış. Böyle bir kitabı ilk defa okuduk Altuğ'a.. çok renkli ve konunun Altuğ'unun ilgi alanı içinde olması ilgisini çekti.
Sizinde çocuğunuz 3-4 yaşlarındaysa dergi ve kitabı tavsiye edebilirim. Biz çok sevdik!!!
Toyyzshop'tan yeni siparişimiz; Mattel- Hot Wheels Hot Wheels Çılgın Dinazor T-Rex

Altuğ için yeni yıl hediyesi almak istiyorduk. Vakitsizlik dolaşarak bir şeyler bakmamızı engelliyordu. Ama Toyyzshop'un internet sayfası hayatımızı kurtardı.
Altuğ'unun babasıyla siteyi epey bir dolaştıktan sonra

Mattel- Hot Wheels Hot Wheels Çılgın Dinazor T-Rex    almaya karar verdik.Altuğ hem dinazorları hem de arabaları çok sevdiği için onun için ideal bir hediye oldu.
Daha evvelki Toyyzshop siparişlerimizi Altuğ bildiği için Noel babanın ona hediyesini kargo ile göndereceğini söyledik.
Geçtiğimiz hafta ana okulundaki kutlamada Noel baba hediyesini bizzat verecek,ama eve vakti olmadığı için hediyesini kargo ile ona göndereceğini söyledik.
Heyecanla kargosunu bekledi.
Kargo geldiğinde kocaman paketi karşısında görünce çok şaşırdı, Altuğ :))

Paketi açınca da çok mutlu oldu.
Sizin de vakit sorununuz var ya da oyuncakçı oyuncakçı dolaşmak istemiyorsanız Toyyzshop'un internet sayfası tam size göre:))