31 Aralık 2013 Salı

2014 WHİSTLİST:))2013 yılına geri dönüp baktığımda istediklerimin çoğunu gerçekleştirmiş bulunuyorum. Bunun için de sevinçliyim. Yaşım ilerledikçe bardağın dolu tarafını görmeyi öğrendim sanırım. Çünkü her yıl kendime yıl sonunda listeler hazırlarken , bir önceki yapmadıklarım için üzülürdüm. Şimdi yaptıklarıma seviniyorum:))

Listenin hep ilk sırası Sağlığıma dikkat etmek oluyor. Buna her yıl daha az dikkat ederek devam ediyorum maalesef:(( Yaş ile birlikte kilo alımım da aynı hızla ilerliyor.

***01 Ocak itibariyle buna dikkat edeceğim.. Sağlıklı beslenmen en büyük hedefim..

***Spor yapacağım. İlk başta kendim için hazırladığım spor planıma uyacağım.Her ne kadar yorgun olursam olayım, hayatımın bir parçası haline getireceğim.

***Bloğumun güncellemelerine aynı hızla devam..

***eğitimlerim de aynı hızla devam.Önümüzdeki günlerde Bebek Masajı eğitimi vermeye başlayacağım.

***Önemli bir firma ile ilgili güzel gelişmeler var. İnşallah karşılıklı güzel ilerler..

***Bu yıl daha çok kitap okumak istiyorum. Özellikle sosyal medya çok fazla hayatımı kapladığı için , kitaplara daha az zaman ayırmaya başladım. Eski hıza geri dönmek istiyorum.

***Eskiden blog yazmadan önce günlük tutuyordum. Bu yıl tekrar günlük tutmaya başlayacağım. sadece bana özel olacak ama:))

***Altuğ'unun fotoğraflarını bastıracağım. Her zaman bunu öteliyorum. İlk hedefim olacak. Hatta fotokitaplar yaptırmayı düşünüyorum..

***Oğlumla bol bol etkinlikler yapmak istiyorum.İş dışında tüm zamanı alsa da daha etkili zaman ayırmayı hedefliyorum.

***Yogaya başlamak istiyorum. Haftaya da 1 gün bile olsa, biraz dinginleşmek bana iyi geleceğini düşünüyorum.

*** Etamin yapmak , örgü örmek istiyorum:)))

***Ayda bir hamam-saunaya gitmek istiyorum:)) Bunun için mekan tavsiyesi olan varsa çok sevinirim:))

***Güzel bir tatil:)) Hatta 2-3 kere olsa süper olur. Yurt içi olduğu kadar yurt dışı olsa hiç fena olmaz..

***Oğlum için kafamdaki düşünceye uygun okul bulmak, en büyük hedefim aslında. Onun durumuna göre de büyük karar alma zamanım gelecek!!! Aslında ondan sonra hayatımı tekrardan planlama yapacağım. Bu zamana kadar da birikim yapmalı, hayatımı istediğim şekilde yönlendirmeliyim..

***Altan'a da vakit ayırmalıyım. Canım şu anki durumumdan şikayetçi olmasa, iş ev Altuğ 'dan sonra ona çok az zamanım kalıyor.Birlikte geçirebileceğimiz anlar planlamalıyım..

***Alış veriş hayatta en sevdiğim şey.. Kim sevmez ki:)) Bunun için alacaklarımdan oluşan kocaman bir liste var..

***Eskittiğim LV Speedy'den yeni bir tane almak istiyorum..


***Zayıfladığımda deri bir ceket:))Rolex içi yeşil olan saat .. Uzun bir aradır istediğim bir saat.. Altan duy beni:))

Leoparlı herşeyi çok severim. Leoparlı bir cluthc çanta da hiç fena olmaz..


Zayıfladığımda kot pantolon ve beyaz tshirt giymek de hayallerimden biri..

Bu liste daha çooook uzayabilir..Bu kadarı şimdilik yeter:))


Herkesin yeni yılını  kutluyorum:))

Johnson’s® baby 2014’ün ilk bebeklerinin gelişini kutluyor.İlk hediyeleri Johnson’s® baby’den...
Tüm dünyada anneler ve sağlık profesyonellerinin, hem bebekleri hem de kendileri için en çok güvendikleri bebek bakım markası Johnson’s® baby,  2014’ün ilk bebeklerinin gelişini hediyelerle kutluyor. 

Bir yıllık bebek bakım ürünleri Johnson’s® Baby’den hediye.
Johnson’s baby, 31 Aralık 2013 gecesi saat 23.30 ile 1 Ocak 2014  00.30 arasıda doğacak tüm bebeklere bir yıllık Johnson’s® baby bakım setini hediye ediyor. 2014 yılının ilk bebeklerini kucaklarına alacak şanslı aileler, doğum belgelerinin okunabilir netlikteki fotoğrafı ile birlikte, iletişim ve adres bilgilerini 30 Ocak 2014 saat 12.00’ye kadar info@yeniyilbebekleri.com adresine mail atarak Johnson’s® baby Yeni Yıl Bebekleri kampanyasına katılabilecekler.

100 yılı aşkın süredir bebek bakım sektörünün standartlarını belirleyen Johnson’s® baby, en hassas bebek ve yetişkinlerin ciltelerine uygun yüksek kalite ürünler geliştirerek, tüm dünyada annelerin güvenle kullandığı ve çocuk doktorlarının önerdiği bebek bakım markasıdır.
Daha fazla bilgi için: www.facebook.com/johnsonsbabyturkiye