10 Şubat 2014 Pazartesi

Anne Sütünün Antibiyotik Kullanımı Gerektiren Hastalıkları Azalttıgını Biliyor Muydunuz?

Sevgili anneler, anne sütü mucizedir, bebeğiniz ilk doğduğu andan itibaren büyüme ve gelişme için gerekli olan tüm sıvı, enerji ve besin ögelerini içerir. Eşsiz içeriği ile bağışıklık sistemi gelişimini destekler, antibiyotik kullanımı gerektiren hastalıkları azaltır.

Bebeğinizin bağışıklığını guclendirmek için onu 2 yaşına kadar anne sütü ile besleyin. Anne sütü alımı azaldığındaysa bebeğinizin bağışıklığını Aptamil ile desteklemeye devam edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

9 ŞUBAT BEBEİMGELİYOR DOĞUM SONRASI BEBEK EĞİTİMİMİZ:))Bu pazar Marga'da 3 çiftin katıldığı Doğum Sonrası Bebek eğitimimin gerçekleşti.Anne ve baba adaylarının istekli ve heyecanlı olması beni de mutlu yapıyor.Kaç zamandır eğitimlerde erkek bebek bekleyen anne ve babalar katılıyordu.Bu sefer 2 erkek ve 1 kız bebek anne-babası katıldı.
Doğumdan sonraki ilk günlerden bahsederken,bebek bakımı hakkında da detaylı konuştu.Özellikle Lansinoh'un gönderdiği pompaları inceledik,çekim gücünü gördük.Süt saklama poşeti denildiğinde , ne olduğunu anne-babaların görmesi de etkili oldu.
Bebeğimizi yıkayıp,masaj yaptık.Gaz,kolik bebek hakkında ipuçları ve deneyimlerimi anne-babalarla paylaştım..

Bence güzel geçen bir eğitimdi.Katılımcılarımızda mutlu ve memnun olmuşlardır, umarım:))